ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ PRAWA W LONDYNIE


DZIEKANAT WYDZIAŁU PRAWA W LONDYNIE

  • tel. + 44 753 87 63 281;
  • e.mail: londyn@ewspa.edu.pl

Zamiejscowy Wydział Prawa w Londynie

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji
Polski Ośrodek Społeczno- Kulturalny ( POSK) ;

238- 246 King Street , London W6 ORF

EUROPEJSKA WYŻSZA SZKOŁA PRAWA I ADMINISTRACJI


SIEDZIBA UCZELNI

ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa

telefon (centrala):  +48 22 619 90 11 ;

e.mail: info@ewspa.edu.pl

fax. +48 22 619 32 40

WŁADZE UCZELNI


REKTOR


Dyżur w sprawach studenckich:

wtorek 11.00- 14.00

  • Sekretariat Rektora czynny pn- pt 10.00-14.00
  • ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa
  • tel. +48 619 90 11 wew. 56;
  • e.mail: rektorat@ewspa.edu.pl

KANCLERZ


Dyżur w sprawach studenckich:

środa 9.00- 14.00

  • ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa
  • tel. +48 619 90 11 wew. 33;
  • e.mail: kanclerz@ewspa.edu.pl

DZIEKAN/PRODZIEKAN


Dyżur w sprawach studenckich:

poniedziałek w godzinach 9.00- 11.00

(po wcześniejszym uzgodnieniu w dziekanacie)

  • telefon: +48 22 619 24 90
  • e.mail: prodziekanlondyn@ewspa.edu.pl

.

ADMINISTRACJA


DZIEKANAT STUDIÓW NIESTACJONARNYCH- obsługa studentów czasowo przebywających poza Polską

tel. +48 22 619 24 90

Małgorzata Trojanowska
Kierownik dziekanatu
mtrojanowska@ewspa.edu.pl
+48 22 619 90 11 wew. 32

Barbara Kowalczyk
bkowalczyk@ewspa.edu.pl
+48 22 619 90 11 wew. 43

DZIEKANAT STUDIÓW NIESTACJONARNYCH – distance learning

e.mail: Distance-els@ewspa.edu.pl

mgr Daria Nowaczyk
Kierownik Dziekanatu
nowaczyk.daria@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90
+ 48(22) 619 90 11 wew. 35

mgr Dorota Jacobsen
djacobsen@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90;
+48 (22) 619 90 11 wew. 39

Marta Baryga
mbaryga@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90;
+48 (22) 619 90 11 wew. 36

ADMINISTRACJA


DZIAŁ REKRUTACJI


   Dział Rekrutacji w Londynie:

  • tel. kom. + 44 753 87 63 281;
  • e.mail: londyn@ewspa.edu.pl

    Centrum Rekrutacji EWSPA- Europa

  • ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa
  • e.mail: rekrutacja@ewspa.edu.pl

KSIĘGOWOŚĆ


Księgowość:

  • ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa
  • tel. +48 619 90 11 wew. 31;
  • e.mail: kasa@ewspa.edu.pl

Windykacja:

  • ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa
  • tel. +48 619 90 11 wew. 38;
  • e.mail: windykacja@ewspa.edu.pl

.

PROMOCJA/MARKETING UK


promocja@ewspa.edu.pl

promocja@ewspa.uk

  • Oferty współpracy prosimy przesyłać wyłącznie w formie pisemnej.
  • W przypadku zainteresowania ofertą zadzwonimy do Państwa.